Mentoring a rozvojové programy

Chceme-li někým být a někam to dotáhnout, je na čase se probudit a poslouchat. Osobní rozvoj je závislý na potřebě CHCI a otevřenosti mysli přivítat ZMĚNU. Jakmile začneme se měnit my sami, bude se měnit i prostředí, ve kterém se nacházíme. 

Věřím, že každý si zaslouží rozvoj a být tím, kým chce. Stačí se jen odhodlat vykročit. Udělat akci, pohyb vpřed. 

Jako manažer i trenér a faciliátor jsem doprovázel na cestě ke změně mnohé klienty a kolegy. Přidej se k nim i ty. 

Ozvi se na nezávaznou 60 minutovou konzultaci online. Proberme tvé potřeby a očekávání. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Time management a prioritizace

SMART, cesta k cílům a snům

Leadership a vedení lidí

Asertivní komunikace a konflikt

Mindfulness a prevence stresu

Osobní štěstí a vnitřní integrita

Samurajské principy

Ikigai

Prezentační dovednosti

Manažerské koučování

Andragogika a facilitace

Zpětná vazba a komunikace


Reference

I am really happy with our cooperation - you are much about emotions, it's important for me (what my mentor should have). Also, you have much experience and you can give good advice/help to look at the situation from another angle. Once a month meetings were like a "session with a therapist" for me.

I learnt how to be a better CEO, not ashamed of my emotions that I thought are useless in business (only and only cold mind is needed, as I thought)

Geula Prochazka

CEO of SL28  

Co-founder of Coconut Works s.r.o.

Chtěl bych moc poděkovat za jeho skvělý přístup a to jak přirozeně vystupoval. Každé jeho sezení bylo fajn a neslo se v přátelském duchu. Naslouchal mně a s každého sezení jsem si odnesl něco zajímavého co jsem pak mohl použít při práci nebo také v soukromém životě.

Miloš Civín

Tipsport

Petros je profesionál, školení/tréninky/workshopy  jsou naučné, zábavné a pokaždé jsem si odnesl něco, co mohu reálně použít v praxi ve svém oboru. Jako výhodu jsem nejvíce ocenil kolektivní spolupráci a názorné ukázky, které ještě více podpořily probírané téma. Nejedná se o monolog školitele, od začátku do konce jsem byl součástí celého školícího bloku. Všem vřele doporučuji.Filip Kundera

iWant APR

Obvykle na školení jezdím s pocitem, že se vracím do školní lavice. Člověk si to odsedí, ale v duchu je myšlenkami úplně někde jinde. Byla jsem moc překvapená, když to tentokrát bylo jiné. Po celou dobu jsme byli všichni zapojeni do děje a byla to zábava. Určitě je to částečně způsobeno tím, že samotná témata jsou zajímavá. Hlavním důvodem je ale školitel. Ať už jde o řeč těla, oční kontakt, projevení zájmu o názor/myšlenky zůčastněných, nebo jen o prostý fakt, že je vše pojato zábavnou formou. Výklad je proložen humorem a osobními zkušenostmi/příběhy ze života. Člověk očekává, že se naučí, jak správně zvládat jiné lidi/situace, ale v konečném důsledku odchází s uvědoměním, že první musí zvládnout sám sebe. Zjistila jsem, že se vůbec neznám, nevím, jaké jsou mé hodnoty a že si sama sebe vůbec nevážím. Po dnešku mám hodně nad čím přemýšlet a byl to skvělý "wake up call".Pokud na sobě chcete začít pracovat, rozvíjet se a pracovat se svým přístupem k okolí i k sobě, je tohle skvělý začátek. Těším se na další setkání a další rozvoj.

Markéta Svačinková

JRC CZECH