Koučink

Pomáhám druhým objevovat cesty, po kterých chtějí skutečně kráčet a být tím, kým opravdu chtějí být.

petros_coach
petros_coach

Koučink (coaching) je specifická disciplína osobního rozvoje a profesionálního vztahu, který má dané schéma, náplně a směr. Jedná se o důvěrné prostředí dvou stran, kde na jedné straně stojí kouč (coach), zodpovědný za proces, a na straně druhé koučovaný (coachee), zodpovědný za svůj výsledek. 

Jako kouč věřím, že moji klienti znají své odpovědi, volí pro sebe ty vhodné postupy a těch se společně dobereme stylem, tempem, kroky a možnostmi, které jsou pro koučovaného vlastní, pochopitelné a uchopitelné. 

Já sám se věnuji rozvoji skrze vlastní super-vize, mentoring a koučink. Mým cílem je být kvalitním prostředkem rozvoje potenciálu klientů.

Koučování je pro každého, který se může nacházet na rozcestí nebo v různé etapě svého života, kdy si hledá odpovědi na své otázky, motivaci, chce se posunout, něco dokázat, získat, naučit se

Kouč dodržuje mezinárodní etický kodex, který zaručuje diskrétnost témat a jednotlivých klientů, udržuje směr za cíli klienta, spoluvytváří kontrakt, kterému se oba věnují. Jako kouč pomáhám klientům identifikovat faktory, které ovlivňují současný i budoucí vzorce chování, myšlení a emocí. Rámcovým cílem koučování je najít individuální řešení každého klienta jemu na míru. Kouč nevstupuje jako mentor nebo trenér, nevkládá své zkušenosti a myšlenky, nýbrž rozvíjí autonomii a potenciál svých klientů, tím zvyšuje odpovědnost a motivaci svých výzev dosáhnout. Postupnými otázkami dojdou společně k akčním krokům, které neustále koučovaného rozvíjí a posouvají směrem k vytyčenému cili. 

Přes 10 let zkušeností v zákaznické péči

Přes 7 let zkušeností s vedením a motivací lidí

Stovky rozvojových hodin a nespočet spokojených klientů.

#mindfulness #leadership

#stressmanagement #innergame

#executives #smartgoals

Petrose znám již nějaký ten pátek a jeho progres v rámci seberozvoje je jasně znatelný už nějakou dobu. Dá se říct, že on sám je důkazem toho jak to prostě všechno funguje ☯️ #mindfulnnes 🌅. Proto ve chvíli, kdy jsem se konečně i já rozhodla udělat něco se svým vnitřním nastavením, tak byl pro mě jasnou volbou. Jako kouč mě umí slušně rozebrat, ale hlavně díky tomu si na našich sezeních uvědomím to důležité. A soukromé meditace, tak to už je jen třešnička na dortu 😊. Díky za to!

Lenka Weiserová

ERP Analytik & Project Manager & QA

Petros je jako kompas na cestě za mými sny.

Markéta Doležalová

Smarty Brands.

Veľmi ti ďakujem za dnešný koučing, ani si nevieš predstaviť ako mi to pomohlo a akú radosť a vďaku cítim za dnešné sedenie.

Je až neuveriteľné ako si dokázal z môjho chaosu myšlienok pomaličky vyťahovať jednu za druhov a doviesť ma sami k tomu aby som si uvedomila čo mi vadí, a čo konkrétne by mi pomohlo to zmeniť a čo vlastne chcem a potrebujem na to aby som to dosiahla.

Už teraz sa teším na tie drobné kroky, no pre mňa budú znamenať veľkú zmenu k tomu, aby som sa naučila žiť v prítomnom okamžiku a vďaka tomu si plnila svoje sny.

Sandra Vacekova

Podnikatelka