Petros_SK
Petros_SK

🇨🇿O Mně

Celý svůj život věnuji smíchu a úsměvu. Již od malička mi mamča říkala, že jsem se probouzel s úsměvem na tváři a viděl jsem věci jinak, než ostatní. Věřím, že život si lze užívat každý den, vnímat maličkosti, které kolem sebe máme. Po více než 10ti letech v oblasti zákaznické péče, vedení a rozvoji nejen svých týmů, ale i kolegů se stále snažím, aby lidé byli spojeni v úctě, pokoře, znali své vlastní hodnoty, na kterých mohou stavět pilíře k dosažení a postavení svých snů. Díky svým organizačním a asertivním dovednostem jsem vždy poměrně po krátké době zaujal ve svých zaměstnáních vysoké manažerské pozice. 

Mou celoživotní vášní je osobnostní rozvoj, kterému věnuji většinu svého volného času. Ať už se jedná o vzdělávání, psychologii, typologii, všímavost (mindfulness) nebo i například sport, práci se dřevem a na chatě obecně. Od útlého dětství jsem měl vytyčené cíle, po kterých krůček po krůčku jdu. Být koučem a mentorem je pro mě výzva, a zároveň možnost předávat zkušenosti nebo pomáhat zkušenosti sbírat. 

I nadále se posouvám, ať už studií psychologie se zaměřením na humanitární a personální psychologii, v roce 2023 jsem získal titul MBA na ESBM (European School of Business and Management - Praha) nebo dokončením řady tréninků a studií v oblasti typologie, japonských principů naplněného života jako Ikigai a jiné. 

Přes 13 let zkušeností v zákaznické sféře

Přes 8 let všímavého leadershipu a motivace týmů

Přes 6 let se pohybuji v oblasti osobnostního rozvoje

Bývalý fitness trenér

Mentor lídrům

Životní optimista

Více jak 4 roky lektorem a mentorem

5 let praxe v top manažerské úrovni

Certified Happiness Coach

Femme Palette Mentor/Coach

Official mentor at Mentee

ABECEDA LÍDRA

Official ICF Member

Lektor & Mentor / www.abecedalidra.cz

Lektor, Kouč & Mentor

Portfolio

Coaching
Event Moderation/Lector
Mentoring
HR Profiling and consultancy