Workshopy a semináře

Máte-li zájem o nějaký kurz, podívejte se níže na ty, kterou jsou aktuálně otevřené. Pokud byste měli zájem o jiný, ozvěte se. Můžeme se společně podívat na témata jako: prezentační dovednosti a veřejné vystupování, zpětná vazba a komunikace, (N)Etiketa, asertivita v zákaznické péči, manažer koučem, práce se zpětnou vazbou. Nebo také témata spojená s dlouhověkostí, vnitřním klidem a životními hodnotami jako Ikigai, Oubaitori, Wabi-Sabi, Kaizen. Všechny kurzy probíhají v Praze nebo po osobní domluvě online případně ve vaší společnosti.

Zaplavují tvou hlavu myšlenky, pohlcují tě silné emoce nebo nevíš, co dřív a je toho na tebe moc? Semináře za aplikování principů filozofie mindfulness ti mohou pomoci!

Užitím principů M.B.S.R. (Mindfulness-based stress release), meditace, introspektivního vnímání, metodik a technik se naučíš a získáš:

* více klidu, harmonie a vyrovnanosti ve svých myšlenkách i emocích

* naučíš se emoce přijímat, pracovat s nimi, aby rychle odezněly a nebo ty pozitivní déle zůstaly

* uvolníš se od stresu a naučíš se stres využívat jako hnací motor a zdroj energie

* zvýšíš všímavostí svou pozornost a intuici


Mezi oblíbené kurzy patří:

 • Mindfulness: Jak zklidnit hlavu a pracovat se stresem (7h)

 • Mindfulness: Relaxační techniky (4h)

 • Mindfulness: Emoční mistrovství (7h)

 • Mindfulness: Práce s D.O.S.E. (4h)

Stává se vám, že si s druhými nerozumíte, přesto, že máte pocit, jak vše děláte správně? Nebo vám druzí přijdou zvláštní ve svých rozhodnutích a životním přístupu? Chcete více pochopit sebe, svoje preference, životní rozhodnutí, chyby, odhalit svůj potenciál a tím začít chápat i druhé

Pak tato školení jsou přesně pro vás! Typologie MBTI® jako psychometrický nástroj pomáhá odhalit preferované reakce a způsob rozhodování, žití a regenerování k různým situacím v našem život. Podle našich primární a sekundárních budete schopni lépe formulovat rozhodnutí, omezit nedorozumění a efektivněji porozumět osobním potřebám.

Typologie osobnosti podle psycholožek Myers a Briggs na základě poznatků jednoho z klíčových tvůrců moderní psychologie C.G.Junga


Mezi oblíbené kurzy patří:

 • Poznej sám sebe (4h)

 • Vedení lidí: Poznej a postav svůj tým snů (7h)

 • HR: Poznej správného kandidáta (4h)

 • L&D: Rozpoznej a rozvíjej potenciál (7h)

Nemáš chuť se do čehokoliv rozhoupat? Stanovíš si cíl, který nesplníš? Máš toho v životě moc a nevíš co dřív? Topíš se v úkolech, zahlcují tě povinnosti? Potřebuješ si zorganizovat svůj život a stanovit priority!

* Zábavnou formou se podíváme na tvé hodnoty, co tě baví a naplňuje, zorganizuješ si každý den, aby se ti ulevilo a den měl smysl.

* Nastavíme si motivační, dosažitelné cíle, za kterými budeš skutečně chtít jít pomoci osvědčených metod jako SMART, GROW, COIN aj.

* Urovnáme tvé každodenní úkoly podle priorit toho, co skutečně pro tebe má smysl, posouvá tě dál a dovolí ti si najít čas i na sebe


Mezi oblíbené kurzy patří:

 • Prioritizace pro každý den (4h)

 • Motivační cíle a jak jich dosáhnout (4h)

 • Oubatori a moje hodnoty (7h)

 • Wabi-Sabi, princip nedokonalosti (4h)


Předchozí spolupráce