Workshopy a semináře

Máte-li zájem o nějaký kurz, podívejte se níže na ty, kterou jsou aktuálně otevřené. Pokud byste měli zájem o jiný, ozvěte se. Můžeme se společně podívat na témata jako: prezentační dovednosti a veřejné vystupování, zpětná vazba a komunikace, (N)Etiketa, asertivita v zákaznické péči, manažer koučem, práce se zpětnou vazbou. Nebo také témata spojená s dlouhověkostí, vnitřním klidem a životními hodnotami jako Ikigai, Oubaitori, Wabi-Sabi, Kaizen. Všechny kurzy probíhají v Praze nebo po osobní domluvě online případně ve vaší společnosti.

Vyber si kurz a klikni na obrázek / jeho nadpis. Pokud odkaz nefunguje, kurz není aktuálně vypsán. V případě dotazů se obrať přímo na mě: petros@mindaware.cz

Mindfulness: klíč k přítomnostianeb mít své vlastní emoce a myšlenky pod kontrolou

Život utíká příliš rychle na to neustále jen snít, stresovat se, nebo litovat. Všímavě prožívat přítomné okamžiky umožňuje lepší kontrolu nad rozhodnutími, budovat odolnost proti stresu, hledat příležitosti a užívat si každé chvíle. 

Na workshopu si povíme o přínosech mindfulness jakožto vědecky ověřené oblasti ke zvyšování pozornosti k nám i našemu okolí. Podíváme se na to, jak prožít přítomný okamžik, jak pracovat s myšlenkami, emocemi a vlastním tělem. Aktivně si vyzkoušíme a vysvětlíme různé meditace, dechová cvičení, typy a mýty s nimi spojené, i to, jak s meditacemi začít. Projdeme si pojetí vnímání sebe i prostředí, abyste prozkoumali sílu přítomného okamžiku a získali nástroje na zklidnění mysli. 

Cílem je poskytnout vám praktické nástroje a techniky mindfulness, které můžete okamžitě aplikovat ve vašem každodenním životě, tím snížit svůj stres a vyčistit si hlavu od myšlenek a získat kontrolu nad svým životem. Přidejte se k nám a objevte sílu mindfulness ve svém životě!

Prosíme o potvrzení účasti na e-mailovou adresu pozvanka@esbm.cz. Kapacita workshopu je omezena.


Předchozí spolupráce